Poslední z galerie

Stairs 2 Hell 2019

před 17 dny Admin General

Heaven and hell meet at one place (nebe a peklo se potkává na jednom místě) - to jsou slova Tomáše Slavíka, uznávaného fourcrossového šampiona, který nemá zábrany se pustit více než šedesátikilometrovou rychlostí lesem na kole, nebo také vyjet s člunem na kapry na Pálavu do metrových vln. Tohle je přesně závod Stairs 2 Hell a my Vám právě přinášíme informace o třetím ročníku jeho konání. Závod Stairs to Hell je opravdu extrémní mezinárodní závod v chytání kaprů, při kterém si každý závodník sáhne až na dno svých sil. Závod pořádá společnost European Carpfishing Association ve spolupráci s Moravským rybářským svazem, z.s. na dolní Novomlýnské nádrži.   Novomlýnská nádrž se nachází v srd...

Přečíst

Celkové pořadí

-
BMW House Carp team
Jan Konečný, Jan Fejfar, Jiří Štěbra
-
TRB Dutch Carp Team
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
Krmiva Hulin
Zdenek Korner, Roman Svozil, Radek Horak
-
Gutman Team 2
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
Gutman Team 1
Martin Gutman, Erik Voltemer
-
KeyStyle.cz & Mikbaits
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
Ouklej team
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
Pára z navijáku
Pavel Hladík, Josef Jozífek
-
Max carp
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. Baits I
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
Nikl Carp'R'Us II
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR Ořechov
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
Mikbaits Moravia
Roman Knizek, David Vyskocil
-
My Carp Rockers
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
Tora Tora Team
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
Vasr.cz
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
Carp Team Quehenberger
Antonin Kučera, Marek Krasnodebsky, Marian Kotas
-
Northern Baits CZ
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT Wittdent - vítěz losování na S2H 2018
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
Sportcarp CZ
captain, member, member
-
Sponzor 9
captain, member, member
-
Sponzor 8
captain, member, member
-
Sponzor 7
captain, member, member
-
Sponzor 6
captain, member, member
-
Sponzor 5
captain, member, member
-
Sponzor 4
captain, member, member
-
Sponzor 3
captain, member, member
-
Sponzor 2
captain, member, member
-
Sponzor 1
captain, member, member
-
BMW House Carp team
Jan Konečný, Jan Fejfar, Jiří Štěbra
-
TRB Dutch Carp Team
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
Krmiva Hulin
Zdenek Korner, Roman Svozil, Radek Horak
-
Gutman Team 2
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
Gutman Team 1
Martin Gutman, Erik Voltemer
-
KeyStyle.cz & Mikbaits
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
Ouklej team
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
Pára z navijáku
Pavel Hladík, Josef Jozífek
-
Max carp
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. Baits I
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
Nikl Carp'R'Us II
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR Ořechov
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
Mikbaits Moravia
Roman Knizek, David Vyskocil
-
My Carp Rockers
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
Tora Tora Team
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
Vasr.cz
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
Carp Team Quehenberger
Antonin Kučera, Marek Krasnodebsky, Marian Kotas
-
Northern Baits CZ
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT Wittdent - vítěz losování na S2H 2018
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
Sportcarp CZ
captain, member, member
-
Sponzor 9
captain, member, member
-
Sponzor 8
captain, member, member
-
Sponzor 7
captain, member, member
-
Sponzor 6
captain, member, member
-
Sponzor 5
captain, member, member
-
Sponzor 4
captain, member, member
-
Sponzor 3
captain, member, member
-
Sponzor 2
captain, member, member
-
Sponzor 1
captain, member, member
-
Gutman Team 2
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
Gutman Team 1
Martin Gutman, Erik Voltemer
-
KeyStyle.cz & Mikbaits
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
Ouklej team
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
Pára z navijáku
Pavel Hladík, Josef Jozífek
-
Max carp
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. Baits I
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
Nikl Carp'R'Us II
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR Ořechov
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
Mikbaits Moravia
Roman Knizek, David Vyskocil
-
My Carp Rockers
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
Tora Tora Team
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
Vasr.cz
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
Carp Team Quehenberger
Antonin Kučera, Marek Krasnodebsky, Marian Kotas
-
Northern Baits CZ
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT Wittdent - vítěz losování na S2H 2018
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
Sportcarp CZ
captain, member, member
-
Sponzor 9
captain, member, member
-
Sponzor 8
captain, member, member
-
Sponzor 7
captain, member, member
-
Sponzor 6
captain, member, member
-
Sponzor 5
captain, member, member
-
Sponzor 4
captain, member, member
-
Sponzor 3
captain, member, member
-
Sponzor 2
captain, member, member
-
Sponzor 1
captain, member, member

Tabulka výher

1. místo

20 000 EUR

2. místo

9 000 EUR

3. místo

5 000 EUR

Vítěz
Sektoru

1 800 EUR

Nejtěžší kapr

1 500 EUR

Těžba

2 000 EUR

Hlavní partneři

Sponzoři sektorů

Mini sportcarp3

Sponzoři závodu

Mini image002

Mediální partneři

Mini carpzilla Mini magazin kapr Mini kajman red media Mini mrk stale na rybach

Sponzoři kategorií

Mini logo veolia Mini lcr logo ctverec Mini mercedes benz logo 2011 1920x1080
Footer logo1

"Heaven and hell meet at one place... Novomlynska lake!"

Footer logo2