Banner l 2

On-line

před 15 dny Admin General

Chcete vědět výsledky dříve než ostatní? Stačí si stáhnout aplikaci Score Fishing (funguje jak pro Apple, tak pro Android) a v reálném čase uvidíte úlovky podle sektorů, u jednotlivých týmů, podle největších ryb, atd... Zkrátka si zde můžete filtrovat výsledky dle libosti, koukat rovnou na fotky úlovků i vidět průběžné pořadí..;-)  

Přečíst
Pozice Tým Sektor Vylosovaná pozice Součet 1. ryba 2. ryba 3. ryba
1
BAITSERVICE-AUSTRIA / ANACONDA
Michael Mosbacher, Markus Mauerhofer, BAUMGARTEN Martin
U.F.O. Fishing 17 43.64 15.08 7.04 21.52
2
Sportcarp
Dan Němec, Jaroslav Bárta, Jakub Berka
Sportcarp 15 43.4 14.59 12.33 16.48
3
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
Sportcarp 50 40.88 16.92 14.43 9.53
Pořadí všech týmů
Pozice Tým Sektor Vylosovaná pozice Součet 1. ryba 2. ryba 3. ryba
1
BAITSERVICE-AUSTRIA / ANACONDA
Michael Mosbacher, Markus Mauerhofer, BAUMGARTEN Martin
U.F.O. Fishing 17 43.64 15.08 7.04 21.52
2
JLR Ořechov
Jan Resek, Lukáš Resek, Milan Koš
U.F.O. Fishing 18 33.28 18.9 7.03 7.35
3
ProfiCarp 1
Petr Gregor, Petr Sokola , Luboš Odlevak
U.F.O. Fishing 30 28.96 7.68 9.53 11.75
Pořadí všech týmů
Pozice Tým Sektor Vylosovaná pozice Součet 1. ryba 2. ryba 3. ryba
1
Holland Baits
Bjorn Verbeeck, Rony Pilyser, Michel Kunne
KAREL NIKL 12 40.59 13.53 11.23 15.83
2
Orthodoxcarp Slovakia
Norbert Škreko, Rastislav Muchanič, Simon Škreko
KAREL NIKL 3 27.16 9.21 7.05 10.9
3
Nikon Carp Team
Jech Pavel, Pačiska Jaromír, Pačika Ondřej
KAREL NIKL 13 22.28 13.21 9.07
Pořadí všech týmů
Pozice Tým Sektor Vylosovaná pozice Součet 1. ryba 2. ryba 3. ryba
1
Sportcarp
Dan Němec, Jaroslav Bárta, Jakub Berka
Sportcarp 15 43.4 14.59 12.33 16.48
2
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
Sportcarp 50 40.88 16.92 14.43 9.53
3
RebelBaits
Milan Kalous, Roman Smyček, Vítězslav Smyček
Sportcarp 57 38.82 7.32 12.18 19.32
Pořadí všech týmů
Pozice Tým Sektor Vylosovaná pozice Součet 1. ryba 2. ryba 3. ryba
1
CT CARP ONLY
Jiří Černý, Honza Sus
Mikbaits 43 34.6 10.64 11.26 12.7
2
Mikbaits
Kryštof Kučera, Michal Kučera ml., Michal Veselý
Mikbaits 36 28.86 14.69 14.17
3
U.F.O. Fishing
Ondřej Smetana, Jaroslav Kříž, Jaroslav Blesk
Mikbaits 44 28.61 8.37 9.67 10.57
Pořadí všech týmů
Pozice Tým Sektor Nejtěžší kapr
1
BAITSERVICE-AUSTRIA / ANACONDA
Michael Mosbacher, Markus Mauerhofer, BAUMGARTEN Martin
U.F.O. Fishing 21.52
2
RebelBaits
Milan Kalous, Roman Smyček, Vítězslav Smyček
Sportcarp 19.32
3
JLR Ořechov
Jan Resek, Lukáš Resek, Milan Koš
U.F.O. Fishing 18.9
Pořadí všech týmů
Pozice Tým Sektor Nejtěžší kapr
Pořadí všech týmů

Poslední z galerie

Thumb 6
Thumb 7
Thumb 8
Thumb 9
Thumb 10
Thumb 2 s2h2018 mapa mista 1500x2000mm %281%29

Tabulka výher

1. místo

12 000 EUR

2. místo

3 600 EUR

3. místo

1 800 EUR

Vítěz
Sektoru

1 000 EUR

Nejtěžší kapr

1 500 EUR

30+ kapr

37 000 EUR

Hlavní partneři

Original pro line 2 Original ministerstvo zemedelstvi Original czt loga ct 100let ministerstvo 409x66px cz %280357%29 Original image

Sponzoři sektorů

Mini logo white Mini 22359242 10214529318772877 1654249476 n Mini sportcarp3 Mini mikbaits

Sponzoři závodu

Mini logo tactic Mini image002 Mini r spekt Mini starbaits no compromise

Mediální partneři

Mini carpzilla Mini magazin kapr Mini kajman red media Mini mrk stale na rybach

Sponzoři kategorií

Mini logo veolia Mini lcr logo ctverec Mini mercedes benz logo 2011 1920x1080
Footer logo1

"Heaven and hell meet at one place... Novomlynska lake!"

Footer logo2