Banner l 2

Sponzoři

před více než rokem Admin General

Hlavní partneři

Pro line

Nizozemská společnost Pro Line byla založena v roce 1996. Od té doby se společnost Pro line stala mnohem více než jen dodavatelem boilies. Pro line nabízí kompletní sortiment produktů pro moderní rybáře, kteří holdují lovu kaprů s důrazem na vynikající kvalitu a přijatelnou cenu.

Více o společnosti a jejích produktech naleznete na webu http://proline-products.nl/en/

 

Sponzoři sektorů


 

Sportcarp

Firma Sportcarp se zabývá vývojem a výrobou nejen rybářských návnad  a nástrah, ale pod touto značkou najdete také rybářské pruty, široké spektrum kvalitní rybářské bižuterie včetně mimořádně kvalitních háčků a vlasců. Všechny návnady a nástrahy si kompletně firma vyvíjí a vyrábí. Má tedy pod kontrolou celý výrobní proces. Produkce firmy je zaměřena především na kaprařinu.

Více informací naleznete na webu http://www.sportcarp.cz/ 


Společnost Carp´R´Us se dnes již řadí mezi legendy na trhu s produkty pro konstrukci koncových sestav. Na trhu je již úctyhodných 20 let a ve svém portfoliu má několik naprosto inovativních produktů, které její zakladatel, pan Ray Dale-Smith, přivedl na světlo světa jako první, jako například Fused products, Mouthsnagger, Snag Clip a další. V posledních letech se společnost přeorientovala hlavně na potřeby kontinentálních rybářů a háčky řady ATS se staly součástí výbavy mnoha předních kaprařů po celé Evropě a našly si tisíce spokojených zákazníků. 

Více informací naleznete na webu https://www.nikl.cz/


 Společnost Mikbaits byla založena v roce 2005. Cílem bylo vytvořit značku, která klade důraz na kvalitu produktů, inovativnost a vstřícnost k zákazníkům. Současný sortiment Mikbaits obsahuje prakticky vše, co potřebujete pro lov kaprů. V nabídce mají  nejen různé varianty boilie od mražených přes trvanlivé, dehydrované v soli až po plovoucí, ale i širokou nabídku pelet, přísad, partiklů, boosterů, dipů, obalovacích těst, návnad a nástrah pro lov sumců, na feeder a mnoho dalších produktů.

Více informací o společnosti získáte na www.mikbaits.cz.


 UFO Fishing

U.F.O. Fishing je český výrobce rybářských návnad a nástrah nejvyšší kvality, který zaznamenal raketový nástup v roce 2017, kdy byly UFO výrobky poprvé představeny široké rybářské veřejnosti. Mnoholetá práce věnovaná vývoji, testování špičkových boilies, dipů, slimů a celé řady
dalších produktů nás pouze utvrdila v tom, že to co děláme, nám dává smysl.

Produkty značky U.F.O. Fishing jsou vyráběny ze špičkových surovin na čistě přírodní bázi. Na naše produkty se podařilo celé řadě rybářů ulovit trofejní kapry a mnoho z našich příznivců si překonalo osobní rekordy. Velkou radost nám dělají i úspěchy při krátkých vycházkách.

Produkty U.F.O. Fishing lze zakoupit na e-shopu výrobce
www.ufofishing.com

  

 


Sponzor kapra nad 30 kg

Starbaits  

 

 

Francouzská značka Starbaits patří k opravdu významným výrobcům širokého spektra potřeb pro rybáře. Snad každý rybář se již někdy s produkty této firmy seznámil a ať už vsadil na kvalitní boilie, rybářské pruty, křesla, lehátko, bivak nebo jakýkoliv další rybářský produkt, vždy musel uznat, že výrobky Starbaits jsou zárukou opravdové kvality. Mnoho testovacích rybářů a jejich poznatky, pomáhají posouvat výrobky značky Starbaits ke stále vyšší a vyšší propracovanosti a dokonalosti. 

Více informací o produktech této značky naleznete na stránkách slovenského zastoupení http://www.star-baits.sk/

 

 

 


Sponzor OBLÉKÁNÍ

Tactic Carp

Tactic Carp je nizozemská rybářská značka, která vznikla z vášně pro lov kaprů. Historie firmy sahá až do 80. let minulého století, kdy byla firma založena. Výchozím bodem pro Tactic Carp je kvalita, trvanlivost a inovace. Značka získává popularitu nejen v Nizozemí, ale i po celé Evropě.

Více informací o této společnosti naleznete na: http://www.tacticcarp.com/

 


Další sponzoři

Při vývoji každého nového výrobku řady R-SPEKT se snažíme vždy maximálně vyhovět těm nejnáročnějším soudobým požadavkům na kvalitativní provedení celého produktu jak po stránce materiálové, funkční, tak i designové. Vždy nám však jde v prvé řadě o samotný úlovek a zajištění jeho bezpečného a bezproblémového návratu do vodních prostředí.

Všechny výrobky R-SPEKT jsou vyvíjeny, testovány a vyráběny v České republice, jestliže se tedy rádi spoléháte na českou kvalitu a není vám lhostejný přístup k ochraně přírody a vodního biotopu, používejte naše produkty značky R-SPEKT. Více informací na https://www.r-spektstore.cz/o-nas