Poslední z galerie

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin

Závod bez superlativů

před 16 dny Admin General

Mnohé závody se snaží být největší na světě. Stairs 2 Hell je patrně největším závodem v České republice, to však není nikterak důležité. Cílem nikdy nebylo zorganizovat závod pro stovky týmů, ale naopak se zaměřovat na co nejlépe odvedenou práci pro užší skupinu závodníků, kteří jsou schopni ocenit detaily. Pořadatelé se snaží nastavit taková pravidla a podmínky, aby byl závod pro všechny maximálně spravedlivý a každý tak měl možnost ukázat svoje umění před ostatními soutěžícími. Právě proto taky na rozloze přes 1660 ha mezi sebou poměří síly pouze 96 týmů. Závod je takto výrazně omezen právě kvůli komfortu závodníků. V současné chvíli je závod zcela naplněn pro závodníky z České a Slove...

Přečíst

Celkové pořadí

-
Nahradnici Carp Team Bruntál
Karel Knop, Tomáš Novotný, Jan Grätz
-
Náhradníci Free Fish
Ondřej Kopačka, Lukáš Frejka, Jakub Markovický
-
TOPCARP (#86)
Nicolae Buliga, Jaroslav Slepička , Michal Novák
-
Náhradníci L.T.baits II
Vojtěch Ujka, Miroslav Záviš ml., Miroslav Záviš st.
-
HOLLAND BAITS (#85)
michel kunne, Jan van der Lans, Jacco van Leeuwen
-
Náhradníci Carp Team Rousínov
Petr Hluchaň, Ondřej Trněný, Radek Sekanina
-
Náhradníci CT D.D
Jakub Fiala, Vojtěch Fiala, Miroslav Gebauer
-
CARP ONLY (#87)
Jiří Černy, Jan Sus, Jaroslav Pospýšil
-
MAXIMUS BAITS I (#84)
Robert Bednařík, Petr Kočíb, Dušan Kozma
-
CARPSONBAITS (#83)
Martin Krejčí , Tomáš Filkuka , Dominik Dvořák
-
HELLRAISERS (#82)
Patrik Zálicha, Marek Slezák, Member
-
CT SLATINA - ÚJEZD (#81)
Jiří Votava , Michal Kozdas, Vlasta Tenora
-
ZZ CARP TEAM VEDROVICE (#80)
Zdeněk Zelníček, Matěj Ludvík, member
-
CT D5 (#79)
Michal Strouhal, Petr Crhák
-
RR-BAITS (#78)
Petr Barvík, Mira Janečka, Petr Barvík juniorek
-
CARP4U (#77)
Jan Michl, Michal Pančák, Martin Daněček
-
AMATÉR CARP (#76)
Jiří Kábela, Radek Čaloud, Member
-
JV RYBÁŘSKÉ POTŘEBY (#75)
Ondřej Koleška, Martin Kazda, David Nýdrle
-
SPORTCARP PESCADO TEAM (#74)
Martin Luner, v, v
-
UFO FISHING WARRIORS (#73)
Jaroslav Štrob, member, member
-
UFO FISHING (#72)
Ondřej Smetana, Jaroslav Kříž, Jaroslav Blesk
-
KAPŘÍ KULIČKY (#71)
Tomáš Blažek , Radek Tobiáš
-
NIKON CARP TEAM (#70)
Pavel Jech, Jaromír Pačiska, member
-
CARPSPOT (#69)
Michael Mosbacher, Christoph Paunger, Martin Pfleger
-
KATRAN CARP TEAM (#68)
Martin Hrdý, Zdenek Sládek, Jiří Hrdý
-
INCOGNITO STAR (#67)
Tomáš Tintěra, Radek Kubáč
-
PROFICARP 2 (#66)
Pavel Gregor, Michal Parýzek
-
NO KILL CARP TEAM (#65)
Michal Dvořák, Daniel Douda, Petr Žember
-
MIKBAITS (#64)
Kryštof Kučera, Michal Kučera ml., member
-
TEAM NUTRABAITS (#63)
Sebastiaan Schuurman, Jeroen van den Broek, Menno van Dalen
-
CT NOVOMLÝNSKÁ (#62)
Rudolf Kotrhonz, Jaroslav Valach, Jan Kopeček
-
DOMINO FISHING (#61)
Libor Brůžek, Jaroslav Zbořil
-
REBELBAITS 2 (#60)
David Vašíček , František Šmíd, Michal Valenta
-
BAIT PERFECTION (#59)
Markus Kreutzer, Benjamin Paulus
-
CARP FISHING TEAM BULGARIA (#58)
Hristo Chobanov, Plamen Penchev, Dimcho Petkov
-
CT PLETIVA DOBRÝ (#57)
Jiří Voith, Pavel Dobrý, Dušan Jeřábek
-
J.F.P. BULGARIA (#56)
Jivko Cankov, Simeon Fotev, Petar Bakardjiev
-
HELL BOYS (#55)
Milan Mrkus, Tomáš Uhlík, Stanislav Uhlík
-
CT GRAUVELL (#54)
Jakub Horníček, Jiří Dobrovolný, Roman Binder
-
MAXIMUS BAITS IV (#53)
Zdeněk Paulmichl, Marek Paulmichl, Tomáš Listopad
-
CARPFREAKZEMSLAND (#52)
Apke Michael, Freers Patrick
-
KABLASANGLER (#51)
Tomáš Kablásek, Martin Forman, David Krbálek
-
REBELBAITS (#50)
Milan Kalous, Vítězslav Smyček, Roman Smyček
-
CARPTRACHT FRANKFURT (#49)
Yannick Straub, Oliver Kern
-
STARBAITS SK (#48)
Lubomír Žabčík, Richard Ježík, Miroslav Laurinc
-
EXLEGEND CARP TEAM (#47)
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE (#46)
Miroslav Janík, Ján Burian, Pavol Vizváry
-
ORTHODOX CARP CZ (#45)
Přemek Suchý, Pavel Šrámek, Lukáš Smetana
-
U SUMCE (#44)
Pavel Švábenský, Jiří Mateja, ????
-
MA&RE TEAM (#43)
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
MAXIMUS BAITS III (#42)
Tomáš Stávek, Josef Hilgert, Pavel Martinásek
-
CARP BROTHERS MORAVIA (#41)
Richard "Měřič" Měrka, Jiří "Hever" Milar, Pavel "Hildoš Hildebrand
-
KLUCI BEZ NADĚJE  (#40)
Matouš Hlušička, Radek Novotný , Upřesníme
-
J&M POLISH QUALIFICATION (#39)
captain, member, member
-
MAXIMUS BAITS II (#38)
Petr Dohnálek, Radim Horák, Jaroslav Poljak
-
PALACH (#37)
Petr Janšta, Jaroslav Huss, Tomáš Janšta
-
MIKBAITS SK & JETFISH SK (#36)
Michal Burian, Dominik Španka , Miroslav Lenghardt
-
RR BAITS & SOUTH MORAVIA TEAM (#35)
Ján Kolibab, Martin Šrámek, Ivan Chudárek
-
CT-TRAISKIRCHEN (#34)
Raimund Lindorfer, Armin Reischer
-
SILURUS GLANIS PRILEP (#33)
Aleksandar Najdoski, Danail Guleski
-
PRO LINE GERMANY (#32)
Ronny Luft, Tino Pombach
-
PROFICARP 1 (#31)
Petr Gregor, Petr Sokola
-
VALERI TEAM (#30)
Jiří Štěbra, Patrik Šustáček, Andrea Valeri Mašková
-
TRB DUTCH CARP TEAM  (#29)
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
STARBAITS (#28)
Ivan Fabian, Vilibald Malý, Petr Michna
-
GUTMAN TEAM 2 (#27)
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
GUTMAN TEAM 1 (#26)
Martin Gutman, X
-
KEYSTYLE.CZ & MIKBAITS (#25)
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
MIKBAITS 2 (#24)
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
KAPRPRO – OUKLEJ TEAM (#23)
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
MK CARP (#22)
Martin Konečný , Michal Karas, Milan Karas
-
MAXCARP (#21)
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. BAITS I (#20)
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
NIKL CARP'R'US II (#19)
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR OŘECHOV (#18)
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
MIKBAITS MORAVIA (#17)
Roman Knizek, David Vyskocil
-
MY CARP ROCKERS (#16)
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
TORA TORA TEAM  (#15)
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
VASR.CZ (#14)
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
CARP TEAM QUEHENBERGER (#13)
Antonin Kučera, Marek Krasnodebski, Marian Kotas
-
NORTHERN BAITS CZ (#12)
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT WITTDENT (#11)
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
SPORTCARP CZ (#10)
captain, member, member
-
KWO (#9)
captain, member, member
-
Qualification Austria (#8)
captain, member, member
-
Qualification Poland (#7)
captain, member, member
-
Qualification Holland (#6)
captain, member, member
-
Sponzor 4 (#5)
captain, member, member
-
Sponzor 3 (#4)
captain, member, member
-
Sponzor 2 (#3)
captain, member, member
-
Sponzor 1 (#2)
captain, member, member
-
MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ (#1)
captain, member, member
-
Nahradnici Carp Team Bruntál
Karel Knop, Tomáš Novotný, Jan Grätz
-
Náhradníci Free Fish
Ondřej Kopačka, Lukáš Frejka, Jakub Markovický
-
TOPCARP (#86)
Nicolae Buliga, Jaroslav Slepička , Michal Novák
-
Náhradníci L.T.baits II
Vojtěch Ujka, Miroslav Záviš ml., Miroslav Záviš st.
-
HOLLAND BAITS (#85)
michel kunne, Jan van der Lans, Jacco van Leeuwen
-
Náhradníci Carp Team Rousínov
Petr Hluchaň, Ondřej Trněný, Radek Sekanina
-
Náhradníci CT D.D
Jakub Fiala, Vojtěch Fiala, Miroslav Gebauer
-
CARP ONLY (#87)
Jiří Černy, Jan Sus, Jaroslav Pospýšil
-
MAXIMUS BAITS I (#84)
Robert Bednařík, Petr Kočíb, Dušan Kozma
-
CARPSONBAITS (#83)
Martin Krejčí , Tomáš Filkuka , Dominik Dvořák
-
HELLRAISERS (#82)
Patrik Zálicha, Marek Slezák, Member
-
CT SLATINA - ÚJEZD (#81)
Jiří Votava , Michal Kozdas, Vlasta Tenora
-
ZZ CARP TEAM VEDROVICE (#80)
Zdeněk Zelníček, Matěj Ludvík, member
-
CT D5 (#79)
Michal Strouhal, Petr Crhák
-
RR-BAITS (#78)
Petr Barvík, Mira Janečka, Petr Barvík juniorek
-
CARP4U (#77)
Jan Michl, Michal Pančák, Martin Daněček
-
AMATÉR CARP (#76)
Jiří Kábela, Radek Čaloud, Member
-
JV RYBÁŘSKÉ POTŘEBY (#75)
Ondřej Koleška, Martin Kazda, David Nýdrle
-
SPORTCARP PESCADO TEAM (#74)
Martin Luner, v, v
-
UFO FISHING WARRIORS (#73)
Jaroslav Štrob, member, member
-
UFO FISHING (#72)
Ondřej Smetana, Jaroslav Kříž, Jaroslav Blesk
-
KAPŘÍ KULIČKY (#71)
Tomáš Blažek , Radek Tobiáš
-
NIKON CARP TEAM (#70)
Pavel Jech, Jaromír Pačiska, member
-
CARPSPOT (#69)
Michael Mosbacher, Christoph Paunger, Martin Pfleger
-
KATRAN CARP TEAM (#68)
Martin Hrdý, Zdenek Sládek, Jiří Hrdý
-
INCOGNITO STAR (#67)
Tomáš Tintěra, Radek Kubáč
-
PROFICARP 2 (#66)
Pavel Gregor, Michal Parýzek
-
NO KILL CARP TEAM (#65)
Michal Dvořák, Daniel Douda, Petr Žember
-
MIKBAITS (#64)
Kryštof Kučera, Michal Kučera ml., member
-
TEAM NUTRABAITS (#63)
Sebastiaan Schuurman, Jeroen van den Broek, Menno van Dalen
-
CT NOVOMLÝNSKÁ (#62)
Rudolf Kotrhonz, Jaroslav Valach, Jan Kopeček
-
DOMINO FISHING (#61)
Libor Brůžek, Jaroslav Zbořil
-
REBELBAITS 2 (#60)
David Vašíček , František Šmíd, Michal Valenta
-
BAIT PERFECTION (#59)
Markus Kreutzer, Benjamin Paulus
-
CARP FISHING TEAM BULGARIA (#58)
Hristo Chobanov, Plamen Penchev, Dimcho Petkov
-
CT PLETIVA DOBRÝ (#57)
Jiří Voith, Pavel Dobrý, Dušan Jeřábek
-
J.F.P. BULGARIA (#56)
Jivko Cankov, Simeon Fotev, Petar Bakardjiev
-
HELL BOYS (#55)
Milan Mrkus, Tomáš Uhlík, Stanislav Uhlík
-
CT GRAUVELL (#54)
Jakub Horníček, Jiří Dobrovolný, Roman Binder
-
MAXIMUS BAITS IV (#53)
Zdeněk Paulmichl, Marek Paulmichl, Tomáš Listopad
-
CARPFREAKZEMSLAND (#52)
Apke Michael, Freers Patrick
-
KABLASANGLER (#51)
Tomáš Kablásek, Martin Forman, David Krbálek
-
REBELBAITS (#50)
Milan Kalous, Vítězslav Smyček, Roman Smyček
-
CARPTRACHT FRANKFURT (#49)
Yannick Straub, Oliver Kern
-
STARBAITS SK (#48)
Lubomír Žabčík, Richard Ježík, Miroslav Laurinc
-
EXLEGEND CARP TEAM (#47)
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE (#46)
Miroslav Janík, Ján Burian, Pavol Vizváry
-
ORTHODOX CARP CZ (#45)
Přemek Suchý, Pavel Šrámek, Lukáš Smetana
-
U SUMCE (#44)
Pavel Švábenský, Jiří Mateja, ????
-
MA&RE TEAM (#43)
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
MAXIMUS BAITS III (#42)
Tomáš Stávek, Josef Hilgert, Pavel Martinásek
-
CARP BROTHERS MORAVIA (#41)
Richard "Měřič" Měrka, Jiří "Hever" Milar, Pavel "Hildoš Hildebrand
-
KLUCI BEZ NADĚJE  (#40)
Matouš Hlušička, Radek Novotný , Upřesníme
-
J&M POLISH QUALIFICATION (#39)
captain, member, member
-
MAXIMUS BAITS II (#38)
Petr Dohnálek, Radim Horák, Jaroslav Poljak
-
PALACH (#37)
Petr Janšta, Jaroslav Huss, Tomáš Janšta
-
MIKBAITS SK & JETFISH SK (#36)
Michal Burian, Dominik Španka , Miroslav Lenghardt
-
RR BAITS & SOUTH MORAVIA TEAM (#35)
Ján Kolibab, Martin Šrámek, Ivan Chudárek
-
CT-TRAISKIRCHEN (#34)
Raimund Lindorfer, Armin Reischer
-
SILURUS GLANIS PRILEP (#33)
Aleksandar Najdoski, Danail Guleski
-
PRO LINE GERMANY (#32)
Ronny Luft, Tino Pombach
-
PROFICARP 1 (#31)
Petr Gregor, Petr Sokola
-
VALERI TEAM (#30)
Jiří Štěbra, Patrik Šustáček, Andrea Valeri Mašková
-
TRB DUTCH CARP TEAM  (#29)
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
STARBAITS (#28)
Ivan Fabian, Vilibald Malý, Petr Michna
-
GUTMAN TEAM 2 (#27)
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
GUTMAN TEAM 1 (#26)
Martin Gutman, X
-
KEYSTYLE.CZ & MIKBAITS (#25)
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
MIKBAITS 2 (#24)
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
KAPRPRO – OUKLEJ TEAM (#23)
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
MK CARP (#22)
Martin Konečný , Michal Karas, Milan Karas
-
MAXCARP (#21)
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. BAITS I (#20)
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
NIKL CARP'R'US II (#19)
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR OŘECHOV (#18)
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
MIKBAITS MORAVIA (#17)
Roman Knizek, David Vyskocil
-
MY CARP ROCKERS (#16)
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
TORA TORA TEAM  (#15)
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
VASR.CZ (#14)
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
CARP TEAM QUEHENBERGER (#13)
Antonin Kučera, Marek Krasnodebski, Marian Kotas
-
NORTHERN BAITS CZ (#12)
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT WITTDENT (#11)
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
SPORTCARP CZ (#10)
captain, member, member
-
KWO (#9)
captain, member, member
-
Qualification Austria (#8)
captain, member, member
-
Qualification Poland (#7)
captain, member, member
-
Qualification Holland (#6)
captain, member, member
-
Sponzor 4 (#5)
captain, member, member
-
Sponzor 3 (#4)
captain, member, member
-
Sponzor 2 (#3)
captain, member, member
-
Sponzor 1 (#2)
captain, member, member
-
MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ (#1)
captain, member, member
-
Náhradníci L.T.baits II
Vojtěch Ujka, Miroslav Záviš ml., Miroslav Záviš st.
-
HOLLAND BAITS (#85)
michel kunne, Jan van der Lans, Jacco van Leeuwen
-
Náhradníci Carp Team Rousínov
Petr Hluchaň, Ondřej Trněný, Radek Sekanina
-
Náhradníci CT D.D
Jakub Fiala, Vojtěch Fiala, Miroslav Gebauer
-
CARP ONLY (#87)
Jiří Černy, Jan Sus, Jaroslav Pospýšil
-
MAXIMUS BAITS I (#84)
Robert Bednařík, Petr Kočíb, Dušan Kozma
-
CARPSONBAITS (#83)
Martin Krejčí , Tomáš Filkuka , Dominik Dvořák
-
HELLRAISERS (#82)
Patrik Zálicha, Marek Slezák, Member
-
CT SLATINA - ÚJEZD (#81)
Jiří Votava , Michal Kozdas, Vlasta Tenora
-
ZZ CARP TEAM VEDROVICE (#80)
Zdeněk Zelníček, Matěj Ludvík, member
-
CT D5 (#79)
Michal Strouhal, Petr Crhák
-
RR-BAITS (#78)
Petr Barvík, Mira Janečka, Petr Barvík juniorek
-
CARP4U (#77)
Jan Michl, Michal Pančák, Martin Daněček
-
AMATÉR CARP (#76)
Jiří Kábela, Radek Čaloud, Member
-
JV RYBÁŘSKÉ POTŘEBY (#75)
Ondřej Koleška, Martin Kazda, David Nýdrle
-
SPORTCARP PESCADO TEAM (#74)
Martin Luner, v, v
-
UFO FISHING WARRIORS (#73)
Jaroslav Štrob, member, member
-
UFO FISHING (#72)
Ondřej Smetana, Jaroslav Kříž, Jaroslav Blesk
-
KAPŘÍ KULIČKY (#71)
Tomáš Blažek , Radek Tobiáš
-
NIKON CARP TEAM (#70)
Pavel Jech, Jaromír Pačiska, member
-
CARPSPOT (#69)
Michael Mosbacher, Christoph Paunger, Martin Pfleger
-
KATRAN CARP TEAM (#68)
Martin Hrdý, Zdenek Sládek, Jiří Hrdý
-
INCOGNITO STAR (#67)
Tomáš Tintěra, Radek Kubáč
-
PROFICARP 2 (#66)
Pavel Gregor, Michal Parýzek
-
NO KILL CARP TEAM (#65)
Michal Dvořák, Daniel Douda, Petr Žember
-
MIKBAITS (#64)
Kryštof Kučera, Michal Kučera ml., member
-
TEAM NUTRABAITS (#63)
Sebastiaan Schuurman, Jeroen van den Broek, Menno van Dalen
-
CT NOVOMLÝNSKÁ (#62)
Rudolf Kotrhonz, Jaroslav Valach, Jan Kopeček
-
DOMINO FISHING (#61)
Libor Brůžek, Jaroslav Zbořil
-
REBELBAITS 2 (#60)
David Vašíček , František Šmíd, Michal Valenta
-
BAIT PERFECTION (#59)
Markus Kreutzer, Benjamin Paulus
-
CARP FISHING TEAM BULGARIA (#58)
Hristo Chobanov, Plamen Penchev, Dimcho Petkov
-
CT PLETIVA DOBRÝ (#57)
Jiří Voith, Pavel Dobrý, Dušan Jeřábek
-
J.F.P. BULGARIA (#56)
Jivko Cankov, Simeon Fotev, Petar Bakardjiev
-
HELL BOYS (#55)
Milan Mrkus, Tomáš Uhlík, Stanislav Uhlík
-
CT GRAUVELL (#54)
Jakub Horníček, Jiří Dobrovolný, Roman Binder
-
MAXIMUS BAITS IV (#53)
Zdeněk Paulmichl, Marek Paulmichl, Tomáš Listopad
-
CARPFREAKZEMSLAND (#52)
Apke Michael, Freers Patrick
-
KABLASANGLER (#51)
Tomáš Kablásek, Martin Forman, David Krbálek
-
REBELBAITS (#50)
Milan Kalous, Vítězslav Smyček, Roman Smyček
-
CARPTRACHT FRANKFURT (#49)
Yannick Straub, Oliver Kern
-
STARBAITS SK (#48)
Lubomír Žabčík, Richard Ježík, Miroslav Laurinc
-
EXLEGEND CARP TEAM (#47)
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE (#46)
Miroslav Janík, Ján Burian, Pavol Vizváry
-
ORTHODOX CARP CZ (#45)
Přemek Suchý, Pavel Šrámek, Lukáš Smetana
-
U SUMCE (#44)
Pavel Švábenský, Jiří Mateja, ????
-
MA&RE TEAM (#43)
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
MAXIMUS BAITS III (#42)
Tomáš Stávek, Josef Hilgert, Pavel Martinásek
-
CARP BROTHERS MORAVIA (#41)
Richard "Měřič" Měrka, Jiří "Hever" Milar, Pavel "Hildoš Hildebrand
-
KLUCI BEZ NADĚJE  (#40)
Matouš Hlušička, Radek Novotný , Upřesníme
-
J&M POLISH QUALIFICATION (#39)
captain, member, member
-
MAXIMUS BAITS II (#38)
Petr Dohnálek, Radim Horák, Jaroslav Poljak
-
PALACH (#37)
Petr Janšta, Jaroslav Huss, Tomáš Janšta
-
MIKBAITS SK & JETFISH SK (#36)
Michal Burian, Dominik Španka , Miroslav Lenghardt
-
RR BAITS & SOUTH MORAVIA TEAM (#35)
Ján Kolibab, Martin Šrámek, Ivan Chudárek
-
CT-TRAISKIRCHEN (#34)
Raimund Lindorfer, Armin Reischer
-
SILURUS GLANIS PRILEP (#33)
Aleksandar Najdoski, Danail Guleski
-
PRO LINE GERMANY (#32)
Ronny Luft, Tino Pombach
-
PROFICARP 1 (#31)
Petr Gregor, Petr Sokola
-
VALERI TEAM (#30)
Jiří Štěbra, Patrik Šustáček, Andrea Valeri Mašková
-
TRB DUTCH CARP TEAM  (#29)
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
STARBAITS (#28)
Ivan Fabian, Vilibald Malý, Petr Michna
-
GUTMAN TEAM 2 (#27)
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
GUTMAN TEAM 1 (#26)
Martin Gutman, X
-
KEYSTYLE.CZ & MIKBAITS (#25)
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
MIKBAITS 2 (#24)
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
KAPRPRO – OUKLEJ TEAM (#23)
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
MK CARP (#22)
Martin Konečný , Michal Karas, Milan Karas
-
MAXCARP (#21)
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. BAITS I (#20)
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
NIKL CARP'R'US II (#19)
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR OŘECHOV (#18)
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
MIKBAITS MORAVIA (#17)
Roman Knizek, David Vyskocil
-
MY CARP ROCKERS (#16)
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
TORA TORA TEAM  (#15)
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
VASR.CZ (#14)
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
CARP TEAM QUEHENBERGER (#13)
Antonin Kučera, Marek Krasnodebski, Marian Kotas
-
NORTHERN BAITS CZ (#12)
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT WITTDENT (#11)
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
SPORTCARP CZ (#10)
captain, member, member
-
KWO (#9)
captain, member, member
-
Qualification Austria (#8)
captain, member, member
-
Qualification Poland (#7)
captain, member, member
-
Qualification Holland (#6)
captain, member, member
-
Sponzor 4 (#5)
captain, member, member
-
Sponzor 3 (#4)
captain, member, member
-
Sponzor 2 (#3)
captain, member, member
-
Sponzor 1 (#2)
captain, member, member
-
MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ (#1)
captain, member, member

Tabulka výher

1. místo

20 000 EUR

2. místo

9 000 EUR

3. místo

5 000 EUR

Vítěz
Sektoru

1 800 EUR

Nejtěžší kapr

1 500 EUR

Těžba

2 000 EUR

Hlavní partneři

Original image

Sponzoři sektorů

Mini ufo fishing Mini sportcarp3 Mini mikbaits

Sponzoři kategorií

Mini logo lt baits

Partneři závodu

Mini image002 Mini starbaits no compromise Mini logo veolia Mini lcr logo ctverec Mini schelkalin marine products logo

Mediální partneři

Mini magazin kapr Mini kajman red media Mini mrk stale na rybach Mini kwo logo 2014 website logo Mini logo rot wei%c3%9f Mini fisheryreports
Footer logo1

"Heaven and hell meet at one place... Novomlynska lake!"

Footer logo2