Poslední z galerie

Claudia Darga

před 22 dny Admin General

Vážení fanoušci,je nám ctí zveřejnit, že mediální tváří závodu Stairs 2 Hell 2019 se stala mladá krásná rybářka Claudia Darga. Mimo rozhovorů z mnoha výstav a vstupů na sociálních sítích nás také Cladia poctí svojí přítomností přímo na dolní Novomlýnské nádrži. Celým závodem Vás tedy provede, představí týmy, novinky a vše, co by Vás mohlo zajímat. Věříme, že se na její přítomnost budete těšit a celé přípravy i samotnou realizaci šampionátu budete s radostí na všech našich platformách sledovat!

Přečíst

Celkové pořadí

-
Exlegend Carp Team
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE
Miroslav Janík, Ján Burian, Pavol Vizváry
-
Orthodox Carp cz
Přemek Suchý, Pavel Šrámek, Lukáš Smetana
-
U SUMCE
Pavel Švábenský, Jiří Mateja, ????
-
MA&RE Team
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
MAXIMUS baits III
Tomáš Stávek, Josef Hilgert, Pavel Martinásek
-
CARP BROTHERS MORAVIA
Richard "Měřič" Měrka, Jiří "Hever" Milar, Pavel "Hildoš Hildebrand
-
Kluci bez Naděje
Matouš Hlušička, Radek Novotný , Upřesníme
-
Život z Pánve
Petr Erin Kováč, Lukáš Dvořák, Adam Stanislav
-
MAXIMUS Baits ||
Petr Dohnálek, Radim Horák, Jaroslav Poljak
-
NorthernBaits ČR
Leoš Duchek, Pavel Heřman
-
Mikbaits SK & Jetfish SK
Michal Burian, Dominik Španka , Miroslav Lenghardt
-
RR Baits & South Moravia team
Ján Kolibab, Martin Šrámek, Ivan Chudárek
-
CT-Traiskirchen
Raimund Lindorfer, Armin Reischer
-
SILURUS GLANIS PRILEP
Aleksandar Najdoski, Danail Guleski
-
Pro Line Germany
Ronny Luft, Tino Pombach
-
ProfiCarp 1
Petr Gregor, Petr Sokola
-
BMW House Carp team
Jan Konečný, Jan Fejfar, Jiří Štěbra
-
TRB Dutch Carp Team
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
Krmiva Hulin
Zdenek Korner, Roman Svozil, Radek Horak
-
Gutman Team 2
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
Gutman Team 1
Martin Gutman, Erik Voltemer
-
KeyStyle.cz & Mikbaits
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
KAPRPRO – ouklej team
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
Pára z navijáku
Captain, Josef Jozífek
-
Max carp
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. Baits I
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
Nikl Carp'R'Us II
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR Ořechov
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
Mikbaits Moravia
Roman Knizek, David Vyskocil
-
My Carp Rockers
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
Tora Tora Team
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
Vasr.cz
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
Carp Team Quehenberger
Antonin Kučera, Marek Krasnodebsky, Marian Kotas
-
Northern Baits CZ
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT Wittdent - vítěz losování na S2H 2018
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
Sportcarp CZ
captain, member, member
-
KWO
captain, member, member
-
Sponzor 8
captain, member, member
-
Sponzor 7
captain, member, member
-
Sponzor 6
captain, member, member
-
Sponzor 5
captain, member, member
-
Sponzor 4
captain, member, member
-
Sponzor 3
captain, member, member
-
Sponzor 2
captain, member, member
-
Sponzor 1
captain, member, member
-
Exlegend Carp Team
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE
Miroslav Janík, Ján Burian, Pavol Vizváry
-
Orthodox Carp cz
Přemek Suchý, Pavel Šrámek, Lukáš Smetana
-
U SUMCE
Pavel Švábenský, Jiří Mateja, ????
-
MA&RE Team
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
MAXIMUS baits III
Tomáš Stávek, Josef Hilgert, Pavel Martinásek
-
CARP BROTHERS MORAVIA
Richard "Měřič" Měrka, Jiří "Hever" Milar, Pavel "Hildoš Hildebrand
-
Kluci bez Naděje
Matouš Hlušička, Radek Novotný , Upřesníme
-
Život z Pánve
Petr Erin Kováč, Lukáš Dvořák, Adam Stanislav
-
MAXIMUS Baits ||
Petr Dohnálek, Radim Horák, Jaroslav Poljak
-
NorthernBaits ČR
Leoš Duchek, Pavel Heřman
-
Mikbaits SK & Jetfish SK
Michal Burian, Dominik Španka , Miroslav Lenghardt
-
RR Baits & South Moravia team
Ján Kolibab, Martin Šrámek, Ivan Chudárek
-
CT-Traiskirchen
Raimund Lindorfer, Armin Reischer
-
SILURUS GLANIS PRILEP
Aleksandar Najdoski, Danail Guleski
-
Pro Line Germany
Ronny Luft, Tino Pombach
-
ProfiCarp 1
Petr Gregor, Petr Sokola
-
BMW House Carp team
Jan Konečný, Jan Fejfar, Jiří Štěbra
-
TRB Dutch Carp Team
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
Krmiva Hulin
Zdenek Korner, Roman Svozil, Radek Horak
-
Gutman Team 2
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
Gutman Team 1
Martin Gutman, Erik Voltemer
-
KeyStyle.cz & Mikbaits
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
KAPRPRO – ouklej team
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
Pára z navijáku
Captain, Josef Jozífek
-
Max carp
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. Baits I
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
Nikl Carp'R'Us II
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR Ořechov
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
Mikbaits Moravia
Roman Knizek, David Vyskocil
-
My Carp Rockers
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
Tora Tora Team
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
Vasr.cz
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
Carp Team Quehenberger
Antonin Kučera, Marek Krasnodebsky, Marian Kotas
-
Northern Baits CZ
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT Wittdent - vítěz losování na S2H 2018
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
Sportcarp CZ
captain, member, member
-
KWO
captain, member, member
-
Sponzor 8
captain, member, member
-
Sponzor 7
captain, member, member
-
Sponzor 6
captain, member, member
-
Sponzor 5
captain, member, member
-
Sponzor 4
captain, member, member
-
Sponzor 3
captain, member, member
-
Sponzor 2
captain, member, member
-
Sponzor 1
captain, member, member
-
U SUMCE
Pavel Švábenský, Jiří Mateja, ????
-
MA&RE Team
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
MAXIMUS baits III
Tomáš Stávek, Josef Hilgert, Pavel Martinásek
-
CARP BROTHERS MORAVIA
Richard "Měřič" Měrka, Jiří "Hever" Milar, Pavel "Hildoš Hildebrand
-
Kluci bez Naděje
Matouš Hlušička, Radek Novotný , Upřesníme
-
Život z Pánve
Petr Erin Kováč, Lukáš Dvořák, Adam Stanislav
-
MAXIMUS Baits ||
Petr Dohnálek, Radim Horák, Jaroslav Poljak
-
NorthernBaits ČR
Leoš Duchek, Pavel Heřman
-
Mikbaits SK & Jetfish SK
Michal Burian, Dominik Španka , Miroslav Lenghardt
-
RR Baits & South Moravia team
Ján Kolibab, Martin Šrámek, Ivan Chudárek
-
CT-Traiskirchen
Raimund Lindorfer, Armin Reischer
-
SILURUS GLANIS PRILEP
Aleksandar Najdoski, Danail Guleski
-
Pro Line Germany
Ronny Luft, Tino Pombach
-
ProfiCarp 1
Petr Gregor, Petr Sokola
-
BMW House Carp team
Jan Konečný, Jan Fejfar, Jiří Štěbra
-
TRB Dutch Carp Team
Wim Huggers, Pascal Deckers
-
Krmiva Hulin
Zdenek Korner, Roman Svozil, Radek Horak
-
Gutman Team 2
Aleš Navrátil, Miroslav Gebauer
-
Gutman Team 1
Martin Gutman, Erik Voltemer
-
KeyStyle.cz & Mikbaits
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Tomáš Šrámek
-
Mikbaits 2
Milan Šeda, Martin Votoček, Petr Pavlíček
-
KAPRPRO – ouklej team
Stanislav Bejr, Ondřej Tůček, Slánský Petr
-
Pára z navijáku
Captain, Josef Jozífek
-
Max carp
Jiří Vetr, Radek Pospíšil
-
L. T. Baits I
Lukáš Trnka, Petr Trnka
-
Nikl Carp'R'Us II
Robert Rizman, Jozef Faško
-
JLR Ořechov
Jan Resek , Lukáš Resek , -
-
Mikbaits Moravia
Roman Knizek, David Vyskocil
-
My Carp Rockers
Pavel Coufal, Michal Lesnek, Ondřej Procházka
-
Tora Tora Team
Oldřich Cuták, Filip Běhula, Jan Hájek
-
Vasr.cz
Martin Nešpor, Štefan Sas, Lubomír Bernát
-
Carp Team Quehenberger
Antonin Kučera, Marek Krasnodebsky, Marian Kotas
-
Northern Baits CZ
Michal Šindelář, Martin Fišák, Member
-
CT Wittdent - vítěz losování na S2H 2018
Michal Ludvík, Michal Truchly, Jiří Hájek
-
Sportcarp CZ
captain, member, member
-
KWO
captain, member, member
-
Sponzor 8
captain, member, member
-
Sponzor 7
captain, member, member
-
Sponzor 6
captain, member, member
-
Sponzor 5
captain, member, member
-
Sponzor 4
captain, member, member
-
Sponzor 3
captain, member, member
-
Sponzor 2
captain, member, member
-
Sponzor 1
captain, member, member

Tabulka výher

1. místo

20 000 EUR

2. místo

9 000 EUR

3. místo

5 000 EUR

Vítěz
Sektoru

1 800 EUR

Nejtěžší kapr

1 500 EUR

Těžba

2 000 EUR

Hlavní partneři

Sponzoři sektorů

Mini sportcarp3

Partneři závodu

Mini image002 Mini logo veolia Mini lcr logo ctverec Mini schelkalin marine products logo Mini fisheryreports

Mediální partneři

Mini magazin kapr Mini kajman red media Mini mrk stale na rybach Mini kwo logo 2014 website logo Mini logo rot wei%c3%9f

Sponzoři kategorií

Footer logo1

"Heaven and hell meet at one place... Novomlynska lake!"

Footer logo2