Oblečení

před více než rokem Admin General

Při své práci se snažíme, aby vše bylo perfektní. Stejně to bylo i s novou kolekcí oblečení pro letošní ročník Stairs 2 Hell. Spousta materiálů, mnoho designů a desítky hodin práce. Přesně takto vznikalo první oficiální oblečení, které vám teď můžeme hrdě nabídnout. Ať už si vyberete čepici, triko nebo mikinu, věřte, že je budete s chutí nosit celý rok. 

Čepice

Slunce pekelně pálí už od samotného jara a vy potřebujete funkční doplněk k vašemu outfitu. Lehká a příjemně prodyšná kšiltovka je tou pravou volbou. 

Triko

Kvalitní triko je základ. S logem Stairs 2 Hell na hrudi a znakem na rameni dáte nejednomu kolegovi u vody najevo, k jakému kmeni se hlásíte!  Stairs 2 Hell nejezdí žádné "slečinky" ale jen opravdoví chlapi. Tričko je dostupné ve velikostech S - XXL, včetně dámských střihů.

Mikina

Letošní ročník proběhne na začátku října, na tuto dobu je potřeba být řádně připraven a i ten největší drsňák nesmí nic podcenit. Právě proto jsme pro vás připravili teplou mikinu s kapucí a jemnou počesanou vnitřní stranou. S logem Stairs 2 Hell na prsou a Pálava na zádech nenecháte nikoho na pochybách, že víte, co jsou Schody do pekla! Mikina je dostupná ve velikostech S - XXL, včetně dámských střihů.

 Cap + Hoodie Cap + T-shirt Cap + Hoodie

Objednávky směřujte na email: klescht@stairs2hell.cz nebo si je můžete koupit v Eshopu!