Sponzoři

před více než 3 roky Admin General

 

 

Sponzoři sektorů


 

Sportcarp

Firma Sportcarp se zabývá vývojem a výrobou nejen rybářských návnad  a nástrah, ale pod touto značkou najdete také rybářské pruty, široké spektrum kvalitní rybářské bižuterie včetně mimořádně kvalitních háčků a vlasců. Všechny návnady a nástrahy si kompletně firma vyvíjí a vyrábí. Má tedy pod kontrolou celý výrobní proces. Produkce firmy je zaměřena především na kaprařinu.

Více informací naleznete na webu www.sportcarp.cz


 

 

Společnost Mikbaits byla založena v roce 2005. Cílem bylo vytvořit značku, která klade důraz na kvalitu produktů, inovativnost a vstřícnost k zákazníkům. Současný sortiment Mikbaits obsahuje prakticky vše, co potřebujete pro lov kaprů. V nabídce mají  nejen různé varianty boilie od mražených přes trvanlivé, dehydrované v soli až po plovoucí, ale i širokou nabídku pelet, přísad, partiklů, boosterů, dipů, obalovacích těst, návnad a nástrah pro lov sumců, na feeder a mnoho dalších produktů.

Více informací o společnosti získáte na www.mikbaits.cz.


 

Společnost Carp´R´Us se dnes již řadí mezi legendy na trhu s produkty pro konstrukci koncových sestav. Na trhu je již úctyhodných 20 let a ve svém portfoliu má několik naprosto inovativních produktů, které její zakladatel, pan Ray Dale-Smith, přivedl na světlo světa jako první, jako například Fused products, Mouthsnagger, Snag Clip a další. V posledních letech se společnost přeorientovala hlavně na potřeby kontinentálních rybářů a háčky řady ATS se staly součástí výbavy mnoha předních kaprařů po celé Evropě a našly si tisíce spokojených zákazníků. 

Více informací o společnosti získáte na www.carprus.eu


 

UFO Fishing

Vše má svůj příběh a UFO Fishing není výjimkou. Vůbec první myšlenky na vlastní výrobu přišly s prvními neúspěchy s kupovaným boilie a to již v 90tých letech. Tehdy se nám s pravidelností stávalo, že nám kupované boilie plavalo nebo plesnivělo, mělo rychlý rozpad, nebo naopak bylo tvrdé jako kámen.Po čase jsme začali s domácí výrobou vlastního boilie, na které jsme chytali my a naši velmi blízcí kamarádi. S postupem času se naše řady rozšiřovali až tak, že jsme nestíhali uspokojit všechny zájemce.Cítili jsme, že se nám daří vyvíjet a následně vyrábět produkty, které jsou kvalitativně a s ohledem na zdraví a vývoj ryb opravdu výjimečné.Tehdy padlo naše zatím nejtěžší rozhodnutí a to udělat z garážové hobby výroby opravdovou firmu. Vše běželo velmi rychle a do měsíce jsme měli prostory, stroje a začali jsme se pídit po nových dodavatelích, se kterými bychom mohli vyrábět opravdu ve velkém s důrazem na stálost kvality dodávaných surovin. Díky značené podpoře našich přátel z řady zkušených rybářů, kteří společně s námi rybaří desítky let, Vám tak můžeme představit a nabídnout produkty, které svou kvalitou nezaostávají za světovou špičkou.Produkty jsou vyráběny za pomocí páry a horkého vzduch na minimum možných stupňů teploty. Denně vyvíjíme, testujeme a vyhodnocujeme. Díváme se vždy o pár kroků dopředu a díky úspěchu rybářů, kteří nejen překonávají vlastní osobní rekordy, ale u vody se také skvěle baví, víme, že náš směr je správný.

Více informací o společnosti získáte na www.ufofishing.com


Hydrospol

Společnost PVA Hydrospol Vám představuje řadu PVA produktů – PVA sáčky, PVA punčochy, PVA tunely, PVA pásky a PVA nitě. PVA produkty prošly celkovou přeměnou jejich výroby, která byla vivinuta na základě poznatků a požadavků od zkušených rybářů.

Více informací o společnosti získáte na www.pvahydrospol.eu


Sponzor nejtěžšího kapra 

 LT Baits

LT Baits? ANO! Značka LT Baits, za kterou stojí firma Lukáš Trnka, vznikla oficiálně v roce 2018, přičemž prodej produktů je spuštěn zároveň s novou výrobnou od začátku roku 2019. Avšak boilie a vše kolem něj se vyrábí a testuje již více něž deset let v Čechách i zahraničí. Snahou je vytvářet návnady a nástrahy s konkrétním účelem, ať už se jedná o rychlé chytání jakékoliv velikosti, nebo o selekci trofejních úlovků. Vše je k dispozici s úspěšnou historií. Základem je píle, dlouhé testování a kvalitní čerstvé suroviny. Pokud chcete dosahovat skvělých výsledků na závodech, nebo si jen parádně zachytat při volné chvilce, pak je LT Baits tou správnou volbou. Spoustu splněných snů a přání přeje všem majitel Lukáš Trnka!!!

Více informací o společnosti získáte na www.ltbaits.cz


Těžba 

ZFISH

Společnost Zfishing Sport byla založena roku 2007. Původně působila pouze na českém trhu jako velkoobchodní distributor různých evropských značek. V roce 2015 byla založena vlastní značka Zfish, společnost začala expandovat i na zahraniční trh a díky dobrému poměru kvality ceny, se brzy stala velmi oblíbenou mezi rybáři nejen v ČR, ale i v rámci celé evropy. V roce 2017 jsme se stali čestným členem sdružení EFTTA (EUROPEAN FISHING TACKLE TRADE ASSOCIATION) jedná se o prestižní sdružení obchodníků s rybářskými potřebami.

Více informací o společnosti získáte na www.zfishingsport.cz


Další sponzoři a partneři


Schelkalin

Společnost SCHELKALIN se zabývá dovozem, prodejem a servisem v oblasti motorových člunů a lodního příslušenství. Najdete zde prezentaci široké škály marine produktů elegantně spojenou s moderním eshopem. Také můžete sledovat autentická videa na jejich YouTube.com kanálu nebo s nimi komunikovat na sociální síti Facebook.com

Více informací o společnosti získáte na www.motorboat.cz