Sponzoři

před téměř 2 roky Admin General

Hlavní partneři

Pro line

Nizozemská společnost Pro Line byla založena v roce 1996. Od té doby se společnost Pro line stala mnohem více než jen dodavatelem boilies. Pro line nabízí kompletní sortiment produktů pro moderní rybáře, kteří holdují lovu kaprů s důrazem na vynikající kvalitu a přijatelnou cenu.

Více o společnosti a jejích produktech naleznete na webu http://proline-products.nl/en/

 

Sponzoři sektorů


 

Sportcarp

Firma Sportcarp se zabývá vývojem a výrobou nejen rybářských návnad  a nástrah, ale pod touto značkou najdete také rybářské pruty, široké spektrum kvalitní rybářské bižuterie včetně mimořádně kvalitních háčků a vlasců. Všechny návnady a nástrahy si kompletně firma vyvíjí a vyrábí. Má tedy pod kontrolou celý výrobní proces. Produkce firmy je zaměřena především na kaprařinu.

Více informací naleznete na webu http://www.sportcarp.cz/ 


Společnost Carp´R´Us se dnes již řadí mezi legendy na trhu s produkty pro konstrukci koncových sestav. Na trhu je již úctyhodných 20 let a ve svém portfoliu má několik naprosto inovativních produktů, které její zakladatel, pan Ray Dale-Smith, přivedl na světlo světa jako první, jako například Fused products, Mouthsnagger, Snag Clip a další. V posledních letech se společnost přeorientovala hlavně na potřeby kontinentálních rybářů a háčky řady ATS se staly součástí výbavy mnoha předních kaprařů po celé Evropě a našly si tisíce spokojených zákazníků. 

Více informací naleznete na webu https://www.nikl.cz/


Společnost Mikbaits byla založena v roce 2005. Cílem bylo vytvořit značku, která klade důraz na kvalitu produktů, inovativnost a vstřícnost k zákazníkům. Současný sortiment Mikbaits obsahuje prakticky vše, co potřebujete pro lov kaprů. V nabídce mají  nejen různé varianty boilie od mražených přes trvanlivé, dehydrované v soli až po plovoucí, ale i širokou nabídku pelet, přísad, partiklů, boosterů, dipů, obalovacích těst, návnad a nástrah pro lov sumců, na feeder a mnoho dalších produktů.

Více informací o společnosti získáte na www.mikbaits.cz.


Sponzor nejtěžšího kapra 

 LT Baits

LT Baits? ANO! Značka LT Baits, za kterou stojí firma Lukáš Trnka, vznikla oficiálně v roce 2018, přičemž prodej produktů je spuštěn zároveň s novou výrobnou od začátku roku 2019. Avšak boilie a vše kolem něj se vyrábí a testuje již více něž deset let v Čechách i zahraničí. Snahou je vytvářet návnady a nástrahy s konkrétním účelem, ať už se jedná o rychlé chytání jakékoliv velikosti, nebo o selekci trofejních úlovků. Vše je k dispozici s úspěšnou historií. Základem je píle, dlouhé testování a kvalitní čerstvé suroviny. Pokud chcete dosahovat skvělých výsledků na závodech, nebo si jen parádně zachytat při volné chvilce, pak je LT Baits tou správnou volbou. Spoustu splněných snů a přání přeje všem majitel Lukáš Trnka!!!

Více informací o společnosti získáte na www.ltbaits.cz


Další sponzoři a partneři

Při vývoji každého nového výrobku řady R-SPEKT se snažíme vždy maximálně vyhovět těm nejnáročnějším soudobým požadavkům na kvalitativní provedení celého produktu jak po stránce materiálové, funkční, tak i designové. Vždy nám však jde v prvé řadě o samotný úlovek a zajištění jeho bezpečného a bezproblémového návratu do vodních prostředí.

Všechny výrobky R-SPEKT jsou vyvíjeny, testovány a vyráběny v České republice, jestliže se tedy rádi spoléháte na českou kvalitu a není vám lhostejný přístup k ochraně přírody a vodního biotopu, používejte naše produkty značky R-SPEKT.

Více informací na https://www.r-spektstore.cz


Schelkalin

Společnost SCHELKALIN se zabývá dovozem, prodejem a servisem v oblasti motorových člunů a lodního příslušenství. Najdete zde prezentaci široké škály marine produktů elegantně spojenou s moderním eshopem. Také můžete sledovat autentická videa na jejich YouTube.com kanálu nebo s nimi komunikovat na sociální síti Facebook.com

Více informací o společnosti získáte na http://www.motorboat.cz/