leaderboard

-
ANGELSHOP - NEXING/ AQUABORNE (#90)
Michael Loser, Michael Moche, Johann Medlitsch
-
JETFISH.HU (#89)
Alan Mészáros, Mihály Orbán
-
YŠP CARP TEAM (#88)
Roman Yamborko, Ondřej Poštolka, Honza Šimek
-
TARCO CARPFISHING  (#87)
Hannes Schawarz, Gernot Walcher , Fabio Schawarz
-
TOP CARP TEAM (#86)
Nicolae Buliga, Jaroslav Slepička, Michal Novák
-
STYRIAN CARP CATCHERS (#85)
Pamper Dominik , David Stigliz, Artur Szczepanski
-
J.F.P. BULGARIA (#84)
Jivko Cankov, Simeon Fotev, Peter Bakardjiev
-
CARPSONBAITS BULGARIA (#83)
Hristo Chobanov, Michal Segar, Plamen Penchev
-
PDL BAITS & TACKLE (#82)
Lee Tait, Lee Tait, Paul Williams
-
RELAX (#81)
Kozák Aleš , Mychaylo Loyko
-
TEAM PRO LINE BELGIUM (#80)
jean-marc erroelen, Stéphanie Dennison, jean-marc erroelen Junior
-
CARP HUNTERS (#79)
Petr Andrejs, Karel Šnajdr, Luděk Doležal
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE (#78)
Ján Burian, Miroslav Janík , Pavol Vizváry
-
OUKLEJ TEAM (#77)
Ondřej Tuček, Petr Slánský, Jiří Gotwald
-
VALERI TEAM (#76)
Patrik Šustáček , Jiří Minařík , Andrea Maškova
-
CT HAVANA (#75)
Milan Švec, Robert Kos, Pavel Kral
-
REBELBAITS2 (#74)
David Vašíček, Michal Valenta, Martin Funek
-
CARP FUTURE - JET FISH (#73)
Petr Juřík, Jakub Zvoníček , Ladislav Mandík
-
DRAG “BOBO” (#72)
Monika Bodnarová, Michal Bodnar, Zdenek Dragoun
-
MIKBAITS MORAVIA (#71)
Roman Knížek , David Vyskočil
-
HELLBOYS (#70)
Marek Slezák, Marek Slezak
-
ORTHODOX CARP CZECH (#69)
Svoboda Zdeněk, Přemek Suchý, Radek Marx
-
CARSTRADE-CHYTIL (#68)
Martin Křeček, Radim Jelínek, Radim Jelínek
-
CARP TEAM PAŘEZ  (#67)
Stanislav Šnejd, Stanislav Šnejd ml.
-
CT MIKO (#66)
Kotěšovec Martin, Luboš Michalec, Oldřich Uher
-
DRAGON BAITS (#65)
Libor Brůžek, Vlastimil Odehnal
-
CT R-SPEKT (#64)
Antonin Kučera, Marek Krasnodebski, Adolf Olejnik
-
VASR.CZ (#63)
Ondřej Karas, Lubomír Bernát, Lukáš Karas
-
ZM FISHING TEAM (#62)
Zdeněk Šišpera, Michal Ustýnek
-
MIKBAITS REBELS !!! (#61)
Radim Dvořáček, Tomáš Ohánka, Jan Křižák
-
LEONIDAS CARP TEAM (#60)
Petr Provazník, Vít Šuliman, Jan Bieleš
-
GIANTS FISHING (#59)
Jarda Ježek, Petr Zelenyj, Michal Švarc
-
NO KILL CARP TEAM (#58)
Michal Dvořák, Daniel Douda, Petr Žember
-
MIKBAITS GIANTS FISHING (#57)
Milan Šeda, Martin Votoček, Jakub Fabian
-
STARBAITS SK (#56)
Lubomír Žabčík, Richard Ježík, Miroslav Laurinc
-
MA&RE TEAM (#55)
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
U SUMCE (#54)
Jiří Mateja, Pavel Švábensky, Petr Grufik
-
SPORTCARP CZ II  (#53)
Patrik Zálicha, Daniel Macoun, Jaroslav Dvořák
-
EASYFISHING.PL TEAM POLAND (#52)
Arkadiusz Kraszewski, Przemysław Wieloch, Arkadiusz Kraszewski
-
BAKLED TEAM POLAND (#51)
Jerzy Ryncarz, Łukasz Ryncarz, Tomasz Rutniewski
-
CARP-B  (#50)
Miroslav Ševela, Matěj Alexy , Marin Seeman
-
KVALIFIKACE POLSKO (#49)
Captain, member, member
-
KVALIFIKACE HOLANDSKO (#48)
Captain, member, member
-
SONIK SPORTS (#47)
Captain, member, member
-
KNAPP AG - BAITSERVICE-AUSTRIA (#46)
Mario Seyer, Thomas Dreißig , Andreas Sattler
-
L.T. BAITS II (#45)
Vojtěch Ujka, Miroslav Zaviš ml., Miroslav Zaviš st.
-
SCRAP BAITS (#44)
Antonin Gergisak, Tomáš Fnukal, Miroslav Steklí
-
STARBAITS TEAM (#43)
Ivan Fabian, Vilibald Malý, Petr Michna
-
PROFICARP 2 (#42)
Pavel Gregor, Pavel Gregor, Michal Parýzek
-
MIKBAITS & GARDA (#41)
Michal Kučera, Kryštof Kučera, Mikbaits
-
PROFICARP 1 (#40)
Petr Gregor, Petr Sokola , Štefan Maňura
-
MAXCARP (#39)
Jiří Vetr, Radek Pospíšil, Jaroslav Kouřil
-
EXLEGEND CARP TEAM (#38)
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CARPSONBAITS (#37)
Dominik Dvořák , Martin Krejčí, Tomáš Filkuka
-
SPORTCARP PESCADO TEAM (#36)
Martin Luner, Jiří Jež, Bohumil Špaček
-
MIKBAITS (#35)
Michal Kučera, Michal Kučera, Michal Kučera
-
PMO (#34)
Captain, Member, Member
-
BUGS BAITS SLOVAKIA (#33)
Ján Kviečinsky , Milan Gaál , Marek Maršovsky
-
TEAM CARPSPOT (#32)
Michael Mosbacher, Christoph Paunger, Matrin Baumgarten
-
CT PLETIVA DOBRÝ (#31)
Jiří Voith, Pavel Dobrý, Dušan Jeřábek
-
PB PRODUCTS DAIWA DYNAMITE BAITS  (#30)
Lars Bood, Peter Hillebrand, Lowie Hoedt
-
SONIK SPORTS GERMANY (#29)
Ronny Luft, Tino Pombach, Christoph Müller
-
CARP4U (#28)
Jan Michl, Michal Pančák
-
REBELBAITS (#27)
Milan Kalous , Vítězslav Smyček, Roman Smyček
-
DREAM TEAM GERMANY CARPSPOT (#26)
Thomas Müller, Stephen Freeland
-
BAITSERVICE-AUSTRIA 3 (#25)
Bendigt Bertl , Philipp Tanzler , Safarik Dominik
-
KEYSTYLE.CZ & MIKBAITS (#24)
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Carlos Kuchař
-
UMREICH´S ANGLERFACHMARKT - BAITSERVICE-AUSTRIA  (#23)
Matthias Zehentleitner, Stefan Aslan, Manuel Hammer
-
BAITSERVICE-AUSTRIA 2  (#22)
Manuel Baier , Hohenwarter Patrick , Geistler Niclas
-
BAITSERVICE-AUSTRIA  (#21)
Markus de Buigne, Andreas Papesch, Stefan Strasser
-
GUTMAN TEAM II - SPORTEX (#20)
Vítězslav Čápek, Bien Michal
-
GUTMAN TEAM - UFO FISHING  (#19)
Martin Gutman, Aleš Navrátil, Jan Gregor
-
FREE FISH (#18)
Ondřej Kopačka, Michal Svobodný, Jan Mašek
-
NIKL CARP'R'US BRNO (#17)
Robert RIZMAN, Vladimír EMR
-
JRC (#16)
-
Sponzor (#15)
-
Sponzor (#14)
-
Sponzor (#13)
-
Sponzor (#12)
-
MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ (#11)
Jan Grmela, Lukáš Vetešník, Pavel Latýn
-
Vítěz losování  (#10)
-
Sponzor sektoru VI (#9)
-
Sponzor sektoru V (#8)
-
Sponzor sektoru IV (#7)
-
Sponzor sektoru III (#6)
-
Sponzor sektoru II (#5)
-
PVA HYDROSPOL - Sponzor sektoru I (#4)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#3)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#2)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#1)
-
ANGELSHOP - NEXING/ AQUABORNE (#90)
Michael Loser, Michael Moche, Johann Medlitsch
-
JETFISH.HU (#89)
Alan Mészáros, Mihály Orbán
-
YŠP CARP TEAM (#88)
Roman Yamborko, Ondřej Poštolka, Honza Šimek
-
TARCO CARPFISHING  (#87)
Hannes Schawarz, Gernot Walcher , Fabio Schawarz
-
TOP CARP TEAM (#86)
Nicolae Buliga, Jaroslav Slepička, Michal Novák
-
STYRIAN CARP CATCHERS (#85)
Pamper Dominik , David Stigliz, Artur Szczepanski
-
J.F.P. BULGARIA (#84)
Jivko Cankov, Simeon Fotev, Peter Bakardjiev
-
CARPSONBAITS BULGARIA (#83)
Hristo Chobanov, Michal Segar, Plamen Penchev
-
PDL BAITS & TACKLE (#82)
Lee Tait, Lee Tait, Paul Williams
-
RELAX (#81)
Kozák Aleš , Mychaylo Loyko
-
TEAM PRO LINE BELGIUM (#80)
jean-marc erroelen, Stéphanie Dennison, jean-marc erroelen Junior
-
CARP HUNTERS (#79)
Petr Andrejs, Karel Šnajdr, Luděk Doležal
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE (#78)
Ján Burian, Miroslav Janík , Pavol Vizváry
-
OUKLEJ TEAM (#77)
Ondřej Tuček, Petr Slánský, Jiří Gotwald
-
VALERI TEAM (#76)
Patrik Šustáček , Jiří Minařík , Andrea Maškova
-
CT HAVANA (#75)
Milan Švec, Robert Kos, Pavel Kral
-
REBELBAITS2 (#74)
David Vašíček, Michal Valenta, Martin Funek
-
CARP FUTURE - JET FISH (#73)
Petr Juřík, Jakub Zvoníček , Ladislav Mandík
-
DRAG “BOBO” (#72)
Monika Bodnarová, Michal Bodnar, Zdenek Dragoun
-
MIKBAITS MORAVIA (#71)
Roman Knížek , David Vyskočil
-
HELLBOYS (#70)
Marek Slezák, Marek Slezak
-
ORTHODOX CARP CZECH (#69)
Svoboda Zdeněk, Přemek Suchý, Radek Marx
-
CARSTRADE-CHYTIL (#68)
Martin Křeček, Radim Jelínek, Radim Jelínek
-
CARP TEAM PAŘEZ  (#67)
Stanislav Šnejd, Stanislav Šnejd ml.
-
CT MIKO (#66)
Kotěšovec Martin, Luboš Michalec, Oldřich Uher
-
DRAGON BAITS (#65)
Libor Brůžek, Vlastimil Odehnal
-
CT R-SPEKT (#64)
Antonin Kučera, Marek Krasnodebski, Adolf Olejnik
-
VASR.CZ (#63)
Ondřej Karas, Lubomír Bernát, Lukáš Karas
-
ZM FISHING TEAM (#62)
Zdeněk Šišpera, Michal Ustýnek
-
MIKBAITS REBELS !!! (#61)
Radim Dvořáček, Tomáš Ohánka, Jan Křižák
-
LEONIDAS CARP TEAM (#60)
Petr Provazník, Vít Šuliman, Jan Bieleš
-
GIANTS FISHING (#59)
Jarda Ježek, Petr Zelenyj, Michal Švarc
-
NO KILL CARP TEAM (#58)
Michal Dvořák, Daniel Douda, Petr Žember
-
MIKBAITS GIANTS FISHING (#57)
Milan Šeda, Martin Votoček, Jakub Fabian
-
STARBAITS SK (#56)
Lubomír Žabčík, Richard Ježík, Miroslav Laurinc
-
MA&RE TEAM (#55)
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
U SUMCE (#54)
Jiří Mateja, Pavel Švábensky, Petr Grufik
-
SPORTCARP CZ II  (#53)
Patrik Zálicha, Daniel Macoun, Jaroslav Dvořák
-
EASYFISHING.PL TEAM POLAND (#52)
Arkadiusz Kraszewski, Przemysław Wieloch, Arkadiusz Kraszewski
-
BAKLED TEAM POLAND (#51)
Jerzy Ryncarz, Łukasz Ryncarz, Tomasz Rutniewski
-
CARP-B  (#50)
Miroslav Ševela, Matěj Alexy , Marin Seeman
-
KVALIFIKACE POLSKO (#49)
Captain, member, member
-
KVALIFIKACE HOLANDSKO (#48)
Captain, member, member
-
SONIK SPORTS (#47)
Captain, member, member
-
KNAPP AG - BAITSERVICE-AUSTRIA (#46)
Mario Seyer, Thomas Dreißig , Andreas Sattler
-
L.T. BAITS II (#45)
Vojtěch Ujka, Miroslav Zaviš ml., Miroslav Zaviš st.
-
SCRAP BAITS (#44)
Antonin Gergisak, Tomáš Fnukal, Miroslav Steklí
-
STARBAITS TEAM (#43)
Ivan Fabian, Vilibald Malý, Petr Michna
-
PROFICARP 2 (#42)
Pavel Gregor, Pavel Gregor, Michal Parýzek
-
MIKBAITS & GARDA (#41)
Michal Kučera, Kryštof Kučera, Mikbaits
-
PROFICARP 1 (#40)
Petr Gregor, Petr Sokola , Štefan Maňura
-
MAXCARP (#39)
Jiří Vetr, Radek Pospíšil, Jaroslav Kouřil
-
EXLEGEND CARP TEAM (#38)
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CARPSONBAITS (#37)
Dominik Dvořák , Martin Krejčí, Tomáš Filkuka
-
SPORTCARP PESCADO TEAM (#36)
Martin Luner, Jiří Jež, Bohumil Špaček
-
MIKBAITS (#35)
Michal Kučera, Michal Kučera, Michal Kučera
-
PMO (#34)
Captain, Member, Member
-
BUGS BAITS SLOVAKIA (#33)
Ján Kviečinsky , Milan Gaál , Marek Maršovsky
-
TEAM CARPSPOT (#32)
Michael Mosbacher, Christoph Paunger, Matrin Baumgarten
-
CT PLETIVA DOBRÝ (#31)
Jiří Voith, Pavel Dobrý, Dušan Jeřábek
-
PB PRODUCTS DAIWA DYNAMITE BAITS  (#30)
Lars Bood, Peter Hillebrand, Lowie Hoedt
-
SONIK SPORTS GERMANY (#29)
Ronny Luft, Tino Pombach, Christoph Müller
-
CARP4U (#28)
Jan Michl, Michal Pančák
-
REBELBAITS (#27)
Milan Kalous , Vítězslav Smyček, Roman Smyček
-
DREAM TEAM GERMANY CARPSPOT (#26)
Thomas Müller, Stephen Freeland
-
BAITSERVICE-AUSTRIA 3 (#25)
Bendigt Bertl , Philipp Tanzler , Safarik Dominik
-
KEYSTYLE.CZ & MIKBAITS (#24)
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Carlos Kuchař
-
UMREICH´S ANGLERFACHMARKT - BAITSERVICE-AUSTRIA  (#23)
Matthias Zehentleitner, Stefan Aslan, Manuel Hammer
-
BAITSERVICE-AUSTRIA 2  (#22)
Manuel Baier , Hohenwarter Patrick , Geistler Niclas
-
BAITSERVICE-AUSTRIA  (#21)
Markus de Buigne, Andreas Papesch, Stefan Strasser
-
GUTMAN TEAM II - SPORTEX (#20)
Vítězslav Čápek, Bien Michal
-
GUTMAN TEAM - UFO FISHING  (#19)
Martin Gutman, Aleš Navrátil, Jan Gregor
-
FREE FISH (#18)
Ondřej Kopačka, Michal Svobodný, Jan Mašek
-
NIKL CARP'R'US BRNO (#17)
Robert RIZMAN, Vladimír EMR
-
JRC (#16)
-
Sponzor (#15)
-
Sponzor (#14)
-
Sponzor (#13)
-
Sponzor (#12)
-
MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ (#11)
Jan Grmela, Lukáš Vetešník, Pavel Latýn
-
Vítěz losování  (#10)
-
Sponzor sektoru VI (#9)
-
Sponzor sektoru V (#8)
-
Sponzor sektoru IV (#7)
-
Sponzor sektoru III (#6)
-
Sponzor sektoru II (#5)
-
PVA HYDROSPOL - Sponzor sektoru I (#4)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#3)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#2)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#1)
-
TARCO CARPFISHING  (#87)
Hannes Schawarz, Gernot Walcher , Fabio Schawarz
-
TOP CARP TEAM (#86)
Nicolae Buliga, Jaroslav Slepička, Michal Novák
-
STYRIAN CARP CATCHERS (#85)
Pamper Dominik , David Stigliz, Artur Szczepanski
-
J.F.P. BULGARIA (#84)
Jivko Cankov, Simeon Fotev, Peter Bakardjiev
-
CARPSONBAITS BULGARIA (#83)
Hristo Chobanov, Michal Segar, Plamen Penchev
-
PDL BAITS & TACKLE (#82)
Lee Tait, Lee Tait, Paul Williams
-
RELAX (#81)
Kozák Aleš , Mychaylo Loyko
-
TEAM PRO LINE BELGIUM (#80)
jean-marc erroelen, Stéphanie Dennison, jean-marc erroelen Junior
-
CARP HUNTERS (#79)
Petr Andrejs, Karel Šnajdr, Luděk Doležal
-
CT ŠAJDÍKOVE HUMENCE (#78)
Ján Burian, Miroslav Janík , Pavol Vizváry
-
OUKLEJ TEAM (#77)
Ondřej Tuček, Petr Slánský, Jiří Gotwald
-
VALERI TEAM (#76)
Patrik Šustáček , Jiří Minařík , Andrea Maškova
-
CT HAVANA (#75)
Milan Švec, Robert Kos, Pavel Kral
-
REBELBAITS2 (#74)
David Vašíček, Michal Valenta, Martin Funek
-
CARP FUTURE - JET FISH (#73)
Petr Juřík, Jakub Zvoníček , Ladislav Mandík
-
DRAG “BOBO” (#72)
Monika Bodnarová, Michal Bodnar, Zdenek Dragoun
-
MIKBAITS MORAVIA (#71)
Roman Knížek , David Vyskočil
-
HELLBOYS (#70)
Marek Slezák, Marek Slezak
-
ORTHODOX CARP CZECH (#69)
Svoboda Zdeněk, Přemek Suchý, Radek Marx
-
CARSTRADE-CHYTIL (#68)
Martin Křeček, Radim Jelínek, Radim Jelínek
-
CARP TEAM PAŘEZ  (#67)
Stanislav Šnejd, Stanislav Šnejd ml.
-
CT MIKO (#66)
Kotěšovec Martin, Luboš Michalec, Oldřich Uher
-
DRAGON BAITS (#65)
Libor Brůžek, Vlastimil Odehnal
-
CT R-SPEKT (#64)
Antonin Kučera, Marek Krasnodebski, Adolf Olejnik
-
VASR.CZ (#63)
Ondřej Karas, Lubomír Bernát, Lukáš Karas
-
ZM FISHING TEAM (#62)
Zdeněk Šišpera, Michal Ustýnek
-
MIKBAITS REBELS !!! (#61)
Radim Dvořáček, Tomáš Ohánka, Jan Křižák
-
LEONIDAS CARP TEAM (#60)
Petr Provazník, Vít Šuliman, Jan Bieleš
-
GIANTS FISHING (#59)
Jarda Ježek, Petr Zelenyj, Michal Švarc
-
NO KILL CARP TEAM (#58)
Michal Dvořák, Daniel Douda, Petr Žember
-
MIKBAITS GIANTS FISHING (#57)
Milan Šeda, Martin Votoček, Jakub Fabian
-
STARBAITS SK (#56)
Lubomír Žabčík, Richard Ježík, Miroslav Laurinc
-
MA&RE TEAM (#55)
Martin Moises , Radek Špička, Petr Mikeš
-
U SUMCE (#54)
Jiří Mateja, Pavel Švábensky, Petr Grufik
-
SPORTCARP CZ II  (#53)
Patrik Zálicha, Daniel Macoun, Jaroslav Dvořák
-
EASYFISHING.PL TEAM POLAND (#52)
Arkadiusz Kraszewski, Przemysław Wieloch, Arkadiusz Kraszewski
-
BAKLED TEAM POLAND (#51)
Jerzy Ryncarz, Łukasz Ryncarz, Tomasz Rutniewski
-
CARP-B  (#50)
Miroslav Ševela, Matěj Alexy , Marin Seeman
-
KVALIFIKACE POLSKO (#49)
Captain, member, member
-
KVALIFIKACE HOLANDSKO (#48)
Captain, member, member
-
SONIK SPORTS (#47)
Captain, member, member
-
KNAPP AG - BAITSERVICE-AUSTRIA (#46)
Mario Seyer, Thomas Dreißig , Andreas Sattler
-
L.T. BAITS II (#45)
Vojtěch Ujka, Miroslav Zaviš ml., Miroslav Zaviš st.
-
SCRAP BAITS (#44)
Antonin Gergisak, Tomáš Fnukal, Miroslav Steklí
-
STARBAITS TEAM (#43)
Ivan Fabian, Vilibald Malý, Petr Michna
-
PROFICARP 2 (#42)
Pavel Gregor, Pavel Gregor, Michal Parýzek
-
MIKBAITS & GARDA (#41)
Michal Kučera, Kryštof Kučera, Mikbaits
-
PROFICARP 1 (#40)
Petr Gregor, Petr Sokola , Štefan Maňura
-
MAXCARP (#39)
Jiří Vetr, Radek Pospíšil, Jaroslav Kouřil
-
EXLEGEND CARP TEAM (#38)
Filep Sándor, Tóth Péter, Tagyi Norbert
-
CARPSONBAITS (#37)
Dominik Dvořák , Martin Krejčí, Tomáš Filkuka
-
SPORTCARP PESCADO TEAM (#36)
Martin Luner, Jiří Jež, Bohumil Špaček
-
MIKBAITS (#35)
Michal Kučera, Michal Kučera, Michal Kučera
-
PMO (#34)
Captain, Member, Member
-
BUGS BAITS SLOVAKIA (#33)
Ján Kviečinsky , Milan Gaál , Marek Maršovsky
-
TEAM CARPSPOT (#32)
Michael Mosbacher, Christoph Paunger, Matrin Baumgarten
-
CT PLETIVA DOBRÝ (#31)
Jiří Voith, Pavel Dobrý, Dušan Jeřábek
-
PB PRODUCTS DAIWA DYNAMITE BAITS  (#30)
Lars Bood, Peter Hillebrand, Lowie Hoedt
-
SONIK SPORTS GERMANY (#29)
Ronny Luft, Tino Pombach, Christoph Müller
-
CARP4U (#28)
Jan Michl, Michal Pančák
-
REBELBAITS (#27)
Milan Kalous , Vítězslav Smyček, Roman Smyček
-
DREAM TEAM GERMANY CARPSPOT (#26)
Thomas Müller, Stephen Freeland
-
BAITSERVICE-AUSTRIA 3 (#25)
Bendigt Bertl , Philipp Tanzler , Safarik Dominik
-
KEYSTYLE.CZ & MIKBAITS (#24)
Dominik Zavadil, Petr Kostka, Carlos Kuchař
-
UMREICH´S ANGLERFACHMARKT - BAITSERVICE-AUSTRIA  (#23)
Matthias Zehentleitner, Stefan Aslan, Manuel Hammer
-
BAITSERVICE-AUSTRIA 2  (#22)
Manuel Baier , Hohenwarter Patrick , Geistler Niclas
-
BAITSERVICE-AUSTRIA  (#21)
Markus de Buigne, Andreas Papesch, Stefan Strasser
-
GUTMAN TEAM II - SPORTEX (#20)
Vítězslav Čápek, Bien Michal
-
GUTMAN TEAM - UFO FISHING  (#19)
Martin Gutman, Aleš Navrátil, Jan Gregor
-
FREE FISH (#18)
Ondřej Kopačka, Michal Svobodný, Jan Mašek
-
NIKL CARP'R'US BRNO (#17)
Robert RIZMAN, Vladimír EMR
-
JRC (#16)
-
Sponzor (#15)
-
Sponzor (#14)
-
Sponzor (#13)
-
Sponzor (#12)
-
MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ (#11)
Jan Grmela, Lukáš Vetešník, Pavel Latýn
-
Vítěz losování  (#10)
-
Sponzor sektoru VI (#9)
-
Sponzor sektoru V (#8)
-
Sponzor sektoru IV (#7)
-
Sponzor sektoru III (#6)
-
Sponzor sektoru II (#5)
-
PVA HYDROSPOL - Sponzor sektoru I (#4)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#3)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#2)
-
GENERÁLNÍ SPONZOR  (#1)